Autor Wątek: 10 Zlot Warkot 2022 Mińsk Mazowiecki  (Przeczytany 413 razy)

Offline GNOMISTA

  • Bohater forum
  • *****
  • Wiadomości: 381
  • Karma: +9/-8
10 Zlot Warkot 2022 Mińsk Mazowiecki
« dnia: Wrzesień 11, 2022, 21:53:23 »
11 września 2022 odbył się 10 Zlot klubu Warkot w Mińsku Mazowieckim. Pogoda deszczowa popsuła imprezę i frekfencja nie dopisała. Przyjechali tylko zapaleńcy którzy spotykają się od kilku lat. Ja Gnomista wystawiłem rower Delor z silnikiem KO z 1979 roku który wzbudzał duże zajnteresowanie oraz rower Syrena z silnikiem Gnom 06 na którym jeżdzi moja żona Gnomistka. Biorąc udział w zlocie z Gnomem 06 zdobyła puchar za najstarszy motocykl oraz puchar za Amazonkę zlotu. Atmosfera sympatyczna fajni zakręceni ludzie z którymi warto się spotkać. Do zobaczenia za rok. Jakoś nikogo z forum nie było widać. Kilka skromnych fotek.


                                                                                                                   


Filmik ------------  http://www.youtube.com/watch?v=hm0LnaxVeZk

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2022, 06:08:59 wysłana przez GNOMISTA »

Offline artpopey

  • Administrator
  • Bohater forum
  • *****
  • Wiadomości: 691
  • Karma: +9/-0
Odp: 10 Zlot Warkot 2022 Mińsk Mazowiecki
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2022, 23:06:41 »
Hej Gnomisto . Gratuluję sukcesu i docenienia Twoich rowerów przez  organizatorów  tej imprezy . Konkurencji nie miałeś , więc , wisienka na torcie. Piszę w innym kontekście . Udzielamy się wspólnie na forum  od lat. Dzielimy się wiedzą i doświdczeniem. Odezwu w tym temacie brak . Nie odpowiedzialni skoro się rejestrują to może powinni też wnieść swoje trzy grosze . Lata forum pokazują, że  nie ma takich zapaleńców jak my?  Czy warto to ciągnąć ? Pytanie do forumowiczów !!!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2022, 23:21:40 wysłana przez artpopey »