Autor Wątek: Nie aktywni forumowicze.  (Przeczytany 69 razy)

Offline artpopey

• Bohater forum
Nie aktywni forumowicze.
« dnia: Październik 08, 2017, 22:43:49 »
DO MODERATORA .... PILNE.   To co napisze należy uwzględnić w regulaminie by nowi forumowicze byli świadomi. Teoretycy -gawędziarze niech do bólu piszą i wymieniają się doświadczeniami na chat , typu " fajne ,lubię, śrubka inna , błotnik alu a nie stalowy, wąska stróżka spalin itp.) Regulamin poszczególnych działów powinien zobowiązywać do merytorycznych wypowiedzi ( oceniać na podstawie własnych doświadczeń , rzeczowo odpowiadać i zadawać pytania, wnosić własne doświadczenia konkretne bo byle wypowiedzi w necie można znaleźć). Nowym Forumowiczom dać " czas ochronny " pól roku by zaznajomili się z forum. Po tym czasie jeżeli forumowicz nie wniesie nic nowego DOSWIADCZENIA - MERYTORYCZNE , należy go usunąć z forum. Co do forumowiczów zarejestrowanych, jest podobnie , czyli chat o "PIERDOŁACH" a fachowe wypowiedzi sa mile widziane, ALE ŁATWO NIE BĘDZIE. Proponuję by starszych forumowiczów obligować do dalszej współpracy. Forumowiczów którzy łamią regulamin " typu śrubka , fajne, itp. " karać typu "emotikony". FAJNE ,CIEKAWE I PODBUDUJĄCE. JESLI forumowicz nie podporządkuje się regulaminowi otrzyma ostrzeżenie po dwóch wpisach i jeśli  dokona trzech wpisów nie zgodnych w ciągu roku ,usunąć należy go z forum. PISZĘ TAK by forumowicze leniwi, nabijający posty, teoretycy gawędziarze i inni nie byli postrzegani i porównywani do ciężko pracujących innych forumowiczów. Ja więdzą cały czas dzielę się. JEST JEDNAK duże ALE..  Jeżeli MODERATOR  nie poweźmie kroków w tym temacie , to ja "artpopey" przestanę opisywac dalsze moje prace. Myślę ,że ktoś coś z nich skorzystał już. TU FOTKI MOŻNA SKASOWAĆ !!!!!!!!!!!!!! A MOŻNA PRAWDA. Nie zmuszajcie mnie do tego co zrobił NAMOR!!!!!
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2017, 23:24:42 wysłana przez artpopey »